Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
prezentacja mieszkania

Karty mieszkań – czym są i dlaczego warto je posiadać

Karty mieszkań to ważne narzędzie w pracy sprzedawców lokali z rynku pierwotnego. Są pierwszym krokiem do zbycia nieruchomości i umożliwiają podjęcie działań promocyjnych jeszcze przed rozpoczęciem inwestycji. Karta lokalu do arkusz składający się z jednej lub dwóch stron, który zawiera najważniejsze informacje o mieszkaniu, w tym jego atuty i cechy wyjątkowe. Standardowo na karcie znajdziemy informacje o metrażu czy układzie pomieszczeń, ale to nie wszystko.

Czytaj dalej

zielone dachy na osiedlu

Zielone dachy – czym są i dlaczego się je zakłada?

Czy wiedzieliście, że nasz domowy ogródek może znaleźć się nie tylko za domem, ale również nad naszymi głowami? Tak, to możliwe dzięki czemuś, co nazywa się zielonym dachem. To pomysł, który może wydawać się nowoczesny, ale już zdążył zyskać popularność nie tylko wśród firm, ale i pośród osób posiadających własne domy. Przyjrzyjmy się, czym dokładnie jest zielony dach i dlaczego tak zyskuje na popularności.

Czytaj dalej

wizualizacje 3d nieruchomości

Wizualizacje 3D nieruchomości – czym są i dlaczego warto je posiadać ?

Od wizualnej prezentacji po interaktywne zwiedzanie, wizualizacje 3D nieruchomości są na pierwszej linii frontu innowacji w branży. Dzięki tej technologii możesz „wejść” do swojego przyszłego mieszkania, zanim jeszcze zostanie zbudowane. W tym artykule omówimy, jak te nowoczesne narzędzia wpływają na decyzje kupujących i sprzedających, przynosząc korzyści, których wcześniej nie mogłeś sobie nawet wyobrazić.

Czytaj dalej

luksusowe mieszkanie w Poznaniu

Co wpływa na cenę mieszkania?

Właściciele nieruchomości różnie podchodzą do kwestii wyceny oferowanych przez nich lokali. Jednym zależy na szybkiej sprzedaży i proponują kwotę poniżej rynkowej, innym – wprost przeciwnie. Wpływ na cenę nieruchomości ma wiele czynników. Sprawdź, które aspekty są kluczowe.

Czytaj dalej